0%

Lektorzy

Magdalena Mosoń

Prowokująca, cierpliwa, wymagająca. Wulkan energii i pomysłów. Ambitna, stawiająca realne cele. Absolwentka NKJO w Opolu, gdzie zdobyła tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale filologii angielskiej. Pasjonatka neurodydaktyki czyli nauczania przyjaznego mózgowi. W nauczaniu łaczy metody coachingowe z filozofią Kaizen. Nie tylko lektor, ale również metodyk i coach.

Nicole Legrand - Stasińska

Nicole rozwinęła językowe skrzydła na studiach prowadzonych w języku angielskim organizowanych przez Politechnikę Śląską. Mieszkanie z obcokrajowcami oraz zdawanie egzaminów po angielsku sprawia, że człowiek lekko zapomina polskiego, mimo że pozostaje w kraju. W międzyczasie zaczęła swą przygodę z nauczaniem, którą kontynuowała na studiach w Opolu. Angielski był jej nieodzownym narzędziem podczas wyjazdów zagranicznych oraz krótkiej przygody w pracy w międzynarodowej korporacji. Obecnie studentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku Pedagogika: Terapia Pedagogiczna. Zafascynowana metodą Montessori, planem daltońskim i każdym alternatywnym sposobem nauczania. W wolnym czasie testuje techniki mindfulness i ich wpływ na zdolność uczenia się oraz mentalny dobrostan.

Agata Kwasiuk

Mama dwójki dzieci – Julii i Franka, która jest przykładem na to, że zawsze jest dobry moment na zmiany. Mimo, że musiała przeorganizować całe swoje życie, odnalazła w sobie pasję do nauki. Odważyła się opuścić swoją strefę komfortu, by poprzez zabawę dać radość dzieciom z przyswajania języka angielskiego i „zarazić” ich pasją do nauki języków. Lektorka metod Teddy Eddie i Savvy Ed. Na zajęciach stara się być dobrą ciocią, opoką, nauczycielem, drogowskazem, ale i strażnikiem zachowania. Stanowcza i serdeczna zarazem. Każdą wolną chwilę poświęca na pogłębianiu wiedzy, by być coraz lepszą w rolach, które pełni każdego dnia.

Katarzyna Jamuła

Absolwentka Polskiego Instytutu Montessori, gdzie ukończyła roczny kurs pedagogiki metodą Marii Montessori. Posiada Certificate in Advanced English ( CAE ), wystawiony przez Cambridge Assessments. Absolwentka International Baccalaureat, którą zdawała w języku angielskim w V Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m. in w Londynie w przedszkolu Montessori oraz w American School of Wrocław. W nauczaniu ceni sobie możliwość podzielenia się z uczniami zamiłowaniem do nauki języków obcych,ciekawością świata oraz pasją do podróży. Ważne jest dla niej , aby na zajęciach uczniowie mieli możliwość doskonalenia umiejętności interpersonalnych i społecznych, takich jak zdolności komunikacyjne, praca zespołowa, samodzielność i pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym.
 
Na zajęciach zwraca szczególna uwagę na to, aby uczniów cechowała poprawna wymowa, aby potrafili oni komunikować swoje myśli w języku angielskim oraz aby nauka języka angielskiego była przyjemnym doświadczeniem,z którego uczniowie czerpią radość.
 
W czasie wolnym lubi podróżować, spotykać się z przyjaciółmi, robić zdjęcia, pływać i tańczyć.