Dzierżoniów
ul. Ks Dzierżonia 51
58-200 Dzierżoniów
Strzelin
ul. Wolności 7
57-100 Strzelin
Back

Kariera

Dołącz do nas

Witaj w przestrzeni, gdzie pasja do języka angielskiego i profesjonalizm spotykając się tworząc niepowtarzalny klimat rozwoju i wzajemnej inspiracji. Fabryka Języka to więcej niż szkoła językowa – to miejsce, w którym każdy lektor jest architektem edukacyjnych przeżyć. Czeka na Ciebie ekskluzywny dostęp do innowacyjnych metod nauczania, współpraca z zespołem ekspertów i entuzjastów języka, kultura feedbacku – gdzie każdy głos ma znaczenie, a rozwój osobisty jest równie ważny jak sukcesy zawodowe, autorskie programy nauczania, które pozwolą Ci wyrazić siebie i zainspirować uczniów do przekraczania granic własnych możliwości. Jeśli intuicja podpowiada Cię, że jestes tą osobą, którą szukamy, nie wahaj się. Prześlij nam swoje CV, a my z niecierpliwością zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego, by finalnie mieć możliwość powitania Cię w naszym zespole.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Obejrzyj nasz filmik i dowiedz się więcej o procesie rekrutacji w Fabryce Języka! 🙂

Odtwórz wideo

Oczekujemy

Dajemy Ci

Brzmi ciekawie ?

Masz ochotę rozwinąć swoje nauczycielskie skrzydła? Umów się na rozmowę i daj się nam poznać!Aplikuj do nas i czerp satysfakcję z nauczania angielskiego!CV prześlij na adres: sekretariat.fabrykajezyka@gmail.com
Nie zapomnij dopisać, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą. Do zobaczenia!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ta strona przechowuje pliki cookies na Twoim komputerze. Polityka prywatności